Album kawowy Marta Zaborowska

Kawowe uzależnienie

☕☕☕ Kawa towarzyszy mi każdego dnia. Nie jestem pewna czy powinnam się tym chwalić, ale ją uwielbiam i jestem od niej uzależniona ☕☕☕

Już sam zapach poprawia mi humor, uwielbiam jej smak, strukturę ziaren, kolor. Wszystko! Śmieję się, że moim ulubionym przedmiotem (urządzeniem) w domu jest właśnie ekspres do kawy. Zdecydowanie tak! Bez całej reszty mogłabym żyć, no może bez lodówki mogło by być ciężko 🙂

Nawiązuję do kawy, ze względu na to, że jakiś czas temu pojawiła się przepiękna kolekcja polskiej firmy – P13, której głównym tematem jest właśnie mój ulubiony napój 🙂 Chyba nie muszę się tłumaczyć, że zaopatrzyłam się w dwa duże zestawy papierów i całą masę dodatków.

A skoro już mam te cuda – to szybciutko je pocięłam 🙂 Tworząc jako pierwszy, mini album. Jest malutki, ale dość sporo w nim kart, wyszedł mi grubasek!

Album kawowy Marta Zaborowska
Album kawowy Marta Zaborowska
Album kawowy Marta Zaborowska

Tak się prezentuje z zewnątrz 🙂 100% materiałów to właśnie P13 Coffe Break. Lekko całość postarzyłam, tak aby uzyskać jeszcze głębszy kolor mocnej kawy. Więcej szczegółów nie zdradzę i to nie bez powodu. Ten projekt to moja kolejna propozycja na warsztaty stacjonarne. Będziemy ro bić album już za dwa tygodnie, 26 września (sobota), serdecznie zapraszam (ilość miejsc ograniczona). Szczegóły na plakacie na samym dole postu.

Tymczasem zapraszam do obejrzenia zdjęć ze środka 🙂

i informacja o warsztatach:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *