Szkatułki na Chrzest Św.

Ostatnio, praktycznie co drugi dzień tworzę jakąś szkatułkę. Zdecydowanie są hitem tego roku i tworzę je na przeróżne okazje: chrzty, 1 urodzinki, 18-stki 🙂 To najczęściej wybierane przez Klientów okoliczności.

Jeśli chodzi o same szkatułki, to moją bazą są drewniane pudełka, z sosny, które powstają na południu Polski. Są przeróżnych rozmiarów, choć ja sama mam kilka swoich ulubionych, po które najczęściej sięgam. Maluję je, ozdabiam papierami i przeróżnymi dodatkami, kierując się przy tym wytycznymi Klientów lub też moją wizją 🙂

Dziś chciałabym pokazać szkatułki na Chrzest, które również świetnie sprawdziłyby się i na roczek i na narodziny. W środku umieszczam życzenia, ale też pozostaje w nich miejsce na upominek, czy to pieniężny, biżuterię czy voucher. Te na zdjęciach mają wymiar ok 10x20x3,5 cm.

Na wieczkach pudełek są papiery w delikatnych odcieniach, masa kwiatków, koronki, art stones (kamyczki), oraz aniołki, które są odbitkami stempli. Je pokolorowałam markerami 🙂 Całość związana jest wstażeczką Old Fashion Ribbon.

Wkrótce pokażę kolejne szkatułki w innym wymiarach i na inne okoliczności 🙂 Jeśli jesteś zainteresowana/y, z przyjemnością wykonam je dla Ciebie, na zamówienie 🙂

Marta

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *