Zaproszenie komunijne z papierem lustrzanym ręcznie wykonane

Zaproszenia komunijne – wzory

Ręcznie wykonane zaproszenia na komunię, na zamówienie, mają wiele zalet, które sprawiają, że są one atrakcyjne dla wielu osób. I zanim przejdę do moich pierwszych, tegorocznych propozycji, zastanówmy się nad pytaniem dlaczego warto zamówić ręcznie wykonane zaproszenia dla Swojego dziecka.

Oto kilka potencjalnych korzyści związanych z takimi zaproszeniami:

 1. Unikalność i personalizacja:
  • Ręcznie wykonane zaproszenia pozwalają na pełną personalizację. Możesz dostosować każdy detal, tak aby pasował do indywidualnych preferencji, stylu i tematyki uroczystości komunijnej. Zaproszenia stanowią unikalny element, który wyróżnia się spośród masowej produkcji. Goście docenią wysiłek włożony w stworzenie czegoś wyjątkowego. A samo zaproszenie staje się równocześnie wspaniałą pamiątką.
 2. Unikalne materiały:
  • Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, np. papiery o wysokiej gramaturze (zaproszenia nie wyginają się), dodatki. To nadaje zaproszeniom wyjątkowy charakter.
 3. Artystyczny wygląd:
  • Ręcznie wykonane zaproszenia są wyjątkowe, są prawdziwym dziełem sztuki 🙂 Artystyczne detale, ręczne zdobienia dodają im estetycznego uroku i elegancji.
 4. Indywidualne podejście do klienta:
  • Przy zamawianiu ręcznie robionych zaproszeń, masz ze mną bezpośredni kontakt, co pozwala na dokładne omówienie Twoich oczekiwań i dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb.
 5. Wspieranie sztuki rękodzielniczej:
  • Wybierając ręcznie wykonane zaproszenia, wspierasz moją małą firmę i wielką twórczość 🙂

Oczywiście nie da się ukryć, że takie zaproszenia są droższe, niż te wykonane przez maszyny, w masowej produkcji. To ze względu na koszt materiałów i czasochłonność ich wykonania. Niemniej jednak, dla wielu osób unikalność i personalizacja przeważają nad tymi kwestiami, sprawiając, że ręcznie wykonane zaproszenia są wyborem atrakcyjnym i satysfakcjonującym.

Miałam przyjemność wykonać już setki zaproszeń pod zamówienie, mam nadzieję, że będę mogła stworzyć je również dla Ciebie. Jeśli jesteś zainteresowany/a również dodatkowymi produktami: podziękowania dla gości, podziękowania dla rodziców Chrzestnych, księgi gości, winietki – z radością i je wykonam. Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną 🙂

Przykładowe wzory (pod napisem „zaproszenie” jest możliwość dodania tekstu np. „na I Komunię Świętą Julki” – możliwości jest dużo, można zamienić kolory papierów, dodać zdjęcie Twojego dziecka, możliwy wydruk treści już z nazwiskami gości. Poszczególne ceny znajdziesz w sklepie w dziale Zaproszenia Komunia Święta

WZÓR NR 1 – podłużne, otwierane, w formacie DL, z pięknym papierem lustrzanym w kolorze złota – wersja dla dziewczynki

Zaproszenie komunijne z papierem lustrzanym ręcznie wykonane

WZÓR NR 1 – podłużne, otwierane, w formacie DL, z pięknym papierem lustrzanym w kolorze złota – wersja dla chłopca

Zaproszenie komunijne z papierem lustrzanym ręcznie wykonane

WZÓR NR 2 – kwadratowe, z pięknym papierem lustrzanym w kolorze srebra, z warstwową tekturką – wersja uniwersalna dla dziewczynki i chłopca

WZÓR NR 3 – prostokątne, otwierane, w formacie C6, z pięknym papierem lustrzanym w kolorze złota – wersja dla chłopca (oczywiście mogę również w tym wzorze wykonać wersję dla dziewczynki).

Zaproszenie komunijne z papierem lustrzanym ręcznie wykonane

WZÓR NR 4 – prostokątne, NIEotwierane, w formacie trochę mniejszym niż C6, z lakiem i wstążką – wersja dla chłopca (oczywiście mogę również w tym wzorze wykonać wersję dla dziewczynki, kolor papieru bazowego jest dowolny). Treść zaproszeń jest na odwrocie karty.

Zaproszenie komunijne z papierem lustrzanym ręcznie wykonane

Prezentowane zaproszenia znajdziesz w moim sklepie w dziale komunijnym – klik.

W ciągu najbliższych dni powstaną jeszcze inne wzory. Ale też tak jak pisałam, jeśli masz inny pomysł, wskazówki – z chęcią ich wysłucham i stworzę zaproszenia specjalnie dla Ciebie. zaborowska.art@gmail.com | 501-575-179 | – jestem na Whatsapp i Telegramie 🙂

I jeszcze przykładowe zdjęcie podziękowań i pamiątki dla Rodziców Chrzestnych w formie ramek. Ich wymiar i wygląd jest również możliwy do zmiany i do ustalenia 🙂

Podziękowanie dla Chrzestnych w ramkach

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *