Wyjątkowa Drewniana Skrzynka na 18 Urodziny - Idealny Prezent!

Wyjątkowa drewniana skrzynka na 18 Urodziny – idealny prezent!

Mam przyjemność zaprezentować Wam mój najnowszy projekt – przepiękną, drewnianą skrzynkę na 18 urodziny, ozdobioną techniką scrapbookingu. Ten wyjątkowy prezent został stworzony z ogromną starannością, aby zachwycić solenizantkę i stanowić trwałą pamiątkę na lata.

Wyjątkowa Drewniana Skrzynka na 18 Urodziny - Idealny Prezent!

Materiały i Techniki

Podstawą skrzynki jest solidna sosnowa baza, która została ozdobiona papierami z kolekcji Prima Marketing In Full Bloom. Ta kolekcja papierów charakteryzuje się pięknymi, stonowanymi kolorami i bogatymi wzorami, które idealnie wpasowują się w tematykę urodzinową.

Aby dodać projektowi trójwymiarowości i elegancji, użyłam papierowych kwiatów. Każdy kwiat został starannie dobrany, aby harmonijnie komponować się z pozostałymi elementami. Dodatkowo, skrzynka ozdobiona jest kaboszonami, perełkami i koronką, które nadają jej wyjątkowy, luksusowy charakter.

Praktyczny i Piękny Prezent

Ta przestrzenna skrzynka nie tylko cieszy oko, ale jest również bardzo praktyczna. Idealnie sprawdzi się jako miejsce na przechowywanie życzeń, gotówki czy voucherów, które są popularnym prezentem na 18 urodziny. Po uroczystości może służyć jako elegancki schowek na biżuterię czy inne drobiazgi, dzięki czemu obdarowana osoba będzie mogła cieszyć się nią przez wiele lat.

Wyjątkowa Drewniana Skrzynka na 18 Urodziny - Idealny Prezent!

Personalizacja

Każda skrzynka jest wykonana na indywidualne zamówienie, co sprawia, że jest absolutnie unikatowa. Personalizacja pozwala dostosować kolorystykę, motywy dekoracyjne oraz dedykacje i życzenia, dzięki czemu prezent staje się jeszcze bardziej wyjątkowy i osobisty.

Zamówienia i inspiracje

Jeżeli spodobał Wam się ten projekt i chcielibyście zamówić podobną skrzynkę na 18 urodziny (lub inną okazję), zapraszamy do kontaktu! Przygotuję dla Was coś naprawdę wyjątkowego.

💌 mój e-mail: zaborowska.art@gmail.com

💬 whatsapp: 501-575-179

Wyjątkowa Drewniana Skrzynka na 18 Urodziny - Idealny Prezent!

#scrapbooking #rękodzieło #18urodziny #PrezentNa18 #Craftvena #PrimaMarketing #InFullBloom #kreatywnie #DIY #unikalnapamiątka

______________________________ DLA SCRAPEREK

🔗 Linki do półproduktów:

Kolekcja In Full Bloom: https://tiny.pl/djbft

skrzynka (baza): https://tiny.pl/djbfc

kaboszony: https://tiny.pl/djbfx

perły: https://tiny.pl/djbfr

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *