Urocze kartki na roczek z shakerem

Urocze kartki na roczek z shakerem

Z radością prezentuję najnowsze produkty – kartki na roczek z shakerem! Te kartki są nie tylko piękne, ale także interaktywne, co sprawia, że są idealnym prezentem na pierwsze urodziny. Z każdym ruchem kartki, malutkie cekiny i inne elementy w shakerze poruszają się, tworząc magiczny efekt.

Wybierając kolorystykę kartki, postawiłam na klasykę – róż i niebieski. Ozdobione są uroczo kolorowymi motywami dziecięcymi oraz eleganckimi dodatkami, każda z nich jest wyjątkowa i wykonana z najwyższej jakości materiałów.

Do kartek oferuję w zestawie z białe pudełka, co sprawia, że są gotowe do wręczenia jako prezent. Dbam o każdy detal, abyście mogli podarować bliskim coś naprawdę wyjątkowego.

Jeżeli szukacie idealnego prezentu na roczek, kartki z shakerem będą doskonałym wyborem. Nie tylko pięknie wyglądają, ale także stanowią pamiątkę na lata. Różowa jest dostępna od ręki w moim sklepie, natomiast niebieską wykonałam pod indywidualne zamówienie.

Zapraszam do odwiedzenia sklepu, gdzie znajdują się wszystkie propozycje dostępne od ręki. Jednocześnie zapraszam do zamówień indywidualnych, tutaj dodatkową zaletą jest personalizacja napisu na przedzie kartki, życzeń w środku i kolorystyki 💖

🔗 [Link do sklepu z kartkami na roczek]

Dziękuję za zaufanie, zapraszam do zamówień i życzę udanych zakupów! 🎨💖

💌 mój e-mail: zaborowska.art@gmail.com

💬 whatsapp: 501-575-179

Urocze kartki na roczek z shakerem
Urocze kartki na roczek z shakerem

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *